50% ovoce a zeleniny

Balení. 5l BIB
Ředění: 1:14

Výživové údaje ve 100ml hotového nápoje:

Energetická hodnota: 96 kJ/22,93 kcal
Sacharidy: 5,7g
 z toho cukry 5,7g
Bílkoviny: 0,0g
Tuky:  0,0g
Sůl:  0,0g

ananasPomeranč (ovocná šťáva z koncentrátu min. 50 % (z toho pomerančová šťáva z koncentrátu 50 %, jablečná šťáva z koncentrátu 50 %), cukr, kyseliny: kyselina citronová, emulze s příchutí pomeranč, antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C)

jablkoJablko (jablecná štáva z koncentrátu, cukr, Kyseliny: kyselina citronová, aróma)

 

cerny rybizČerný rybíz (ovocná šťáva z koncentrátu černého rybízu, cukr, kyseliny: kyselina citronová, koncentrát z ibišku a mrkve, přírodní aroma: černý rybíz

ananasAnanas (ovocná šťáva z koncentrátu min. 50 % (z toho ananasová šťáva z koncentrátu 50 %, jablečná šťáva z koncentrátu 50 %), cukr, kyseliny: kyselina citronová, ananasové aroma.)

 

multivitaminMultivitamín (ovocná šťáva z koncentrátu min. 50 % (z toho tropická šťáva z koncentrátu 50 %, jablečná šťáva z koncentrátu 50 %), cukr, emulze multivitamin, kyseliny: kyselina citronová.)

lesni smesLesní směs  (ovocná šťáva z koncentrátu min. 50 % (z toho lesní směs šťáva z koncentrátu 50 %, jablečná šťáva z koncentrátu 50 %), cukr,kyseliny: kyselina citronová, aroma.)


hroznoHrozno  (štáva z hroznového moštu min. 50 %, cukr, kyseliny: kyselina citronová, aroma.)cerny bezBezový květ  (štáva z hroznového moštu min. 50 %, extrakt z bezového květu, cukr, kyseliny: kyselina citronová, aroma.)


mrkevMrkev  (mrkvová šťáva z koncentrátu, cukr, kyseliny: kyselina citronová.)